Dekoracje ślubne Bielsko-Biała dekoracje1@admin

Ślubne inspiracje - udekoruj z nami swój ślub

Ślub to wydarzenie, które zarówno Ty jak i Twoi najbliżsi będziecie pamiętać do końca życia. Ślub to nie tylko przysięga małżeńska i obietnica dozgonnej miłości. To również czas, w którym jako jedyni będziecie zawsze w centrum uwagi. W takim dniu warto zadbać o najmniejszy szczegół uroczystości. Organizacja wesela w Bielsku-Białej, nie ma co ukrywać, to skomplikowane logistyczne przedsięwzięcie. Od wyboru sali, zarezerwowania terminu, doboru właściwej oprawy muzycznej i fotograficznej poprzez skompletowanie potrzebnych dokumentów, na detalach scalających uroczystość w jedną całość kończąc. Oprawa dekoracyjna ceremonii ślubnej, już na samym wejściu, powinna określać charakter imprezy. Wymaga to jednak dużo nakładów pracy. Jeśli nie masz pomysłu lub nie czujesz się na siłach, przychodzę Ci z pomocą. Moja pracownia Floraj, w oparciu o najwyższe standardy i doświadczenie, stworzy wyjątkową i niepowtarzalną dekorację Twojego ślubu.

Nazywam się Justyna Muszyńska. Zajmuję się kompleksową dekoracją uroczystości ślubnych na terenie Bielska-Białej. Zapewniam oprawę florystyczną kościoła, sali weselnej, Państwa Młodych czy samochodu, jak również wykonuję makijaż i manicure ślubny. Moim celem jest stworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej atmosfery towarzyszącej ceremoniom zaślubin.

W trakcie swojej kariery zawodowej miałam styczność z wieloma pomysłami na aranżację uroczystości ślubnych. Części z nich bliżej było do klasyki, inne wyróżniały się szalonymi rozwiązaniami. Miałam okazję współtworzyć pełne elegancji bankiety w średniowiecznych dworkach, rustykalne wesela w oranżeriach połączone ze ślubem w plenerze, jak i pełne szaleństwa imprezy weselne w "swojskim" klimacie. Nauczyłam się słuchać swoich klientów i być otwarta na wszelkie propozycje. Jestem pewna, że wspólnymi siłami, uda nam się stworzyć magiczną oprawę tego wyjątkowego wydarzenia.

Jeśli szukasz osoby, która zamieni Twoje marzenia o bajkowym ślubie w rzeczywistość - dobrze trafiłeś! Jestem po to, aby pomóc Ci zrealizować pragnienia.

Mnie i moją pracę cechują:
 • terminowość,
 • rzetelność,
 • uczciwość,
 • zrozumienie.

Jestem osobą kreatywną i pełną pasji. W celu stworzenia wyjątkowej aranżacji ślubnej, wychodzę oczekiwaniom Par Młodych naprzeciw. W swoich projektach stawiam na oryginalność i wyjątkowość każdego ślubu, do którego realizacji zostanę zaangażowana. Sprawię, że Ten Dzień, jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu, będzie miał niesamowitą i szczególną oprawę.

Jako dekorator ślubny w Bielsku-Białej gwarantuję:
 • aranżację dopasowaną do charakteru uroczystości,
 • wybór koloru i motywu przewodniego wesela,
 • indywidualny projekt zgodny z zasadami spójności,
 • pełne zaangażowanie i serce włożone w projekty,
 • nieszablonowe i niestandardowe pomysły.

Przygotowanie dekoracji ślubnych to nie jest zwykła praca. Aranżacja najważniejszego dnia w Twoim życiu powinna wiązać się z pasją i całkowitym oddaniem. Inspiruje mnie otaczający świat. Na bieżąco śledzę nowinki ze świata mody, jednak nie podążam ślepo za nurtem, z którym się nie zgadzam. Uważnie wsłuchuję się w potrzeby klienta i staram się stworzyć indywidualny charakter każdego przedsięwzięcia. Tak jak różne są Pary Młode, tak różne są moje aranżacje.

Floraj - dekoracje ślubne w Bielsku-Białej

"Floraj" to Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego, które powstało z pasji do piękna. Od lat dziecięcych miałam duszę artysty. Nigdy nie marzyłam o etacie za biurkiem i uregulowanych godzinach pracy. Dziś, po latach szkoleń i szlifowania swojego warsztatu, pomagam wielu osobom w przygotowaniu magicznej i wyjątkowej uroczystości ślubnej. Swoje usługi świadczę m.in. na terenie całego Śląska. Jeśli marzysz o weselnej dekoracji w Bielsku-Białej - łap za telefon! Jestem do Twojej dyspozycji.

Moja oferta obejmuje kompleksowe dekoracje ślubne i weselne, w tym:
 • dekoracje ślubne kościoła,
 • dekoracje ślubu odbywającego się w plenerze,
 • dekoracje sali weselnej,
 • bukiety dla Państwa Młodych i druhen,
 • dekoracje pojazdu do ślubu,
 • florystyczne podziękowania dla rodziców, świadków, chrzestnych.

W swojej pracy stawiam na oryginalność i niepowtarzalność każdej z aranżacji. Nie myślę szablonowo. Dzięki ciekawym zestawieniom przeróżnych form, struktur i kolorów tworzę fantastyczne, oryginalne elementy dekoratorskie. Dobrze czuję się zarówno w stylach tradycyjnych (glamour), jak i tych nowoczesnych (rustykalny, boho, greenery).

Dekoracje kwiatowe - wiązanki ślubne

Szukasz pomysłu na bukiet ślubny w Bielsku-Białej? A może zamiast welonu decydujesz się na wianek? Wśród feerii barw i gatunków kwiatów, podpowiem, jaki rodzaj roślin najlepiej wybrać. Zaprezentuję przykładowe zestawy bukietowe dla Panny Młodej oraz kompozycje, pod kolor, dla Pana Młodego oraz druhen.

Kwiaty są odzwierciedleniem duszy i podkreślają charakter Państwa Młodych.

Bukiety ślubne mają wiele różnych odsłon. W ramach pracy florystki oferuję:
 • klasyczne bukiety ślubne "biedermeier";
 • bukiety kaskadowe - luźno opadające wiązanki przypominające odwróconą kroplę wody,
 • "nosegay" - małe, okrągłe bukieciki złożone z jednolitych kwiatów,
 • "pomandery" - kwiatowe kule na wstążce przewieszane przez rękę Panny Młodej,
 • nowoczesne "composite" - niestandardowe bukiety, w skład których wchodzą nie tylko kwiaty, ale także różnego rodzaju tkaniny.
W ramach dekoracji Państwa Młodych tworzę również:
 • butonierki dla Pana Młodego,
 • wianki dla Panny Młodej,
 • małe bukieciki dla druhen.

Do przygotowania wiązanek używam wszystkich kwiatów występujących w przyrodzie - oferuję klasyczne róże, tulipany, hortensje, jak również polne kwiaty czy mniej standardowe kompozycje. Dbam o to, aby stworzone przeze mnie bukiety wyglądały tak, jakby dopiero zostały ścięte. Obawiasz się, że kwiat może nie wytrzymać? Nie przejmuj się! Dzięki odpowiedniemu cięciu i ułożeniu pozostanie on jędrny przez wiele godzin uroczystości.

Wierzę w magiczną moc kwiatów i wiem, że odpowiednio skomponowane potrafią zapewnić szczęście Młodej Parze.

Dekoracje kościoła

Z dekorowaniem kościołów w Bielsku-Białej miałam już styczność. Prawidłowe przystrojenie kościoła podkreśli charakter uroczystości i wydobędzie piękno przestrzeni. Odpowiednio dobrane elementy dodadzą elegancji i odświętnego tonu. Kwiaty na ślubie sprawią, że ceremonia będzie miała podniosłą atmosferę. Atmosferę w tonie pachnącej miłości.

W kościelnych murach najlepiej sprawdzą się:
 • biały dywan,
 • ludwikowskie białe krzesła,
 • ozdobienie ławek kwiatami, kaskadami, kokardami tiulowymi czy wieńcami,
 • wiązanka pod ołtarz,
 • białe klasyczne pokrowce na krzesła z delikatną kwiatową dekoracją,
 • dekoracje światłem w postaci lampionów, wazonów ze świeczką,
 • płatki róż,
 • donice z kompozycjami kwiatowymi.

Hitem ostatnich lat jest również ślub w plenerze w Bielsku-Białej. Czy może być coś piękniejszego od powiedzenia sobie "tak" w otoczeniu drzew, śpiewu ptaków i przy akompaniamencie wodospadu. Rustykalny styl, piękno naturalnych kwiatów, harmonia kolorów - więcej nie potrzeba. Dobrze udekorowany plener będzie nie tylko piękną ozdobą uroczystości, ale też świetnym tłem do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Dekoracja samochodu ślubnego

Pojazd, którym pojedziesz do ślubu musi się wyróżniać. Czy to będzie luksusowy samochód, czy dorożka, sprawdzonym pomysłem są zawsze kwiaty. Jednak w tej kwestii istnieje podstawowa reguła - kwiaty powinny być żywe, nigdy sztuczne. Powoli w niepamięć odchodzą popularne niegdyś wielokwiatowe wiązanki umocowane na masce samochodu. Obecnie stawia się na lżejsze, ażurowe dekoracje.

Jedno jest pewne: dekoracja samochodu musi przyciągać uwagę przychodniów i gości.

Należy pamiętać, że mimo wszystko, przystrojenie nie może przytłaczać samochodu. Powinno stanowić integralną całość z pojazdem, być świeże i nie ograniczać widoczności kierowcy. Ze swojej strony gwarantuję minimalizm, który w tym przypadku jest kluczem do sukcesu.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Rozumiem, że z organizacją uroczystości ślubnych wiąże się stres i chęć przygotowania wszystkiego na "tip top". Jestem tu po to, aby zabrać Ci z barków ciężar ślubnego szaleństwa. Służę pomocą w kwestii, na której znam się najlepiej. Za pomocą dekoracji ślubnych pragnę stworzyć przepiękne tło Twojej uroczystości. Dokładam wszelkich starań, aby kompozycje wnętrz pozytywnie zaskoczyły wszystkich zebranych gości i były przedmiotem cichej zazdrości koleżanek. Umów się na konsultację ślubną w Bielsku-Białej już dziś.

Obdarz mnie odrobina zaufania, a ja sprawię, że dzięki moim dekoracjom Twój ślub pozostanie w Waszej pamięci do końca życia.

Co otrzymasz współpracując ze mną?
 • oryginalne, dostosowane do indywidualnego zamówienia dekoracje ślubne dostarczone we właściwe miejsce,
 • oszczędność czasu - w obliczu wielu spraw związanych z organizacją wesela kwestie aranżacji przejmę na własne barki,
 • oszczędność pieniędzy - jestem jednoosobową firmą, która nie zleca zadań podwykonawcom,
 • gwarancję 100% realizacji planu.

O mojej miłości do wykonywanego zawodu mogło przekonać się już wiele par. Przyjmuję zlecenia w całym obszarze województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Jeśli jesteś zainteresowany usługami dekoratorki ślubnej w Bielsku-Białej - jestem do Twojej dyspozycji. Możesz się ze mną skontaktować w każdy, dogodny dla Ciebie sposób: telefonicznie czy mailowo.

dekoracje ślubne Bielsko-Biała