Dekoracje ślubne Gliwice dekoracje1@admin

„Jeżeli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno - miłować” - Jan Paweł II

Ślub to najpiękniejsza i najważniejsza chwila w życiu każdego człowieka. Długo się do niego przygotowujemy, czekamy na niego z niecierpliwością i chcemy, aby wszystko wypadło idealnie, jak w bajce. I ten dzień właśnie taki powinien być – szczęśliwy, wyjątkowy, pozbawiony wszelki trosk. Dlatego, jeżeli marzycie o niepowtarzalnej uroczystości w pięknej oprawie, warto skorzystać z usług profesjonalisty. Doświadczenie studia dekoracji ślubnych Floraj z Gliwic pomoże Wam w przygotowaniach do ślubu, zapewni spokój i niezapomniane wrażenia. Zadbamy o wszystkie detale, począwszy od makijażu Panny Młodej poprzez bukiet ślubny, wystrój kościoła, aranżacje florystyczne, na dekoracji sali kończąc. Stworzymy magiczny klimat, w którym Państwo Młodzi będą głównymi bohaterami. Wspólnie sprawimy, że ten Dzień będzie niezapomniany.

Dlaczego warto skorzystać ze studia dekoracji ślubnych w Gliwicach?

Piękna dekoracja, oprawa ślubu i wesela koloruje rzeczywistość i sprawia, że ten wyjątkowy Dzień staje się magiczny i niepowtarzalny, nie tylko dla Państwa Młodych, ale również ich gości. Doskonale wie o tym właścicielka studia Floraj – Justyna Muszyńska, która jest profesjonalną florystyką, dekoratorką ślubną i makijażystką, To ona sprawia, że ceremonie ślubne są niezapomnianym i najpiękniejszym wydarzeniem w życiu.

Chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy?
Nie masz pomysłu na wystrój kościoła i sali?
Brakuje Ci czasu na przygotowania?

Jeżeli ten Dzień ma być radosny i bajkowy, najlepiej powierzyć przygotowania osobom, które się na tym znają. To sprawdzone i pewne rozwiązanie. Wśród wielu propozycji i pomysłów na pewno wybierzecie taką, która spełni Wasze oczekiwania.

Zadzwoń i skontaktuj się z Justyną. Jak za dotknięciem cudownej różdżki zrobi za Ciebie wszystko. Uwierz - jej celem jest spełnianie marzeń!

Co robi dekoratorka ślubna, czyli osoba taka, jak Pani Justyna - zajmująca się na co dzień dekoracjami ślubnymi w Gliwicach?
 • inspiruje,
 • doradza,
 • poszukuje,
 • tworzy.

Pomaga oszczędzić Państwa czas i pieniądze. Nie tylko doradza, ale i sama wykonuje wszystkie rzeczy i nie zleca ich podwykonawcom.

Floraj - najlepsza firma dekorująca w Gliwicach

Wszystko zaczyna się od wyboru właściwej dekoratorki ślubnej. To właśnie ona w Tym Niezapomnianym Dniu stworzy niepowtarzalny klimat swoją czarodziejską różdżką.

Dlaczego Pani Justyna jest najodpowiedniejszą osobą, która może Ci pomóc i sprawić, aby Dzień Ślubu był idealny? Ponieważ to jej praca i zarazem Pasja.
 • Jest profesjonalistką i perfekcjonistką,
 • Zwraca uwagę na detale i drobiazgi,
 • Cechuje ją skrupulatność,
 • Jest na bieżąco z nowymi trendami,
 • Ma świetny gust i wyczucie smaku,
 • Lubi wyzwania i chętnie spełnia najbardziej szalone pomysły.

Właścicielka studia dekoracji ślubnych w Gliwicach doskonale wie, jak ważny jest dla Wszystkich TEN DZIEŃ, dlatego jest tą osobą, która spełnia najskrytsze marzenia i oczekiwania. Wie, co jest ważne, na co trzeba zwrócić uwagę, co się sprawdza, co może mile zaskoczyć, o czym najczęściej zapominamy. Myśli o wszystkim tak, aby jak najbardziej odciążyć Państwa od spraw przyziemnych. A dodatkowo naprawdę wie, jak sprawić, aby uroczystość była doskonała, genialna, fenomenalna, rewelacyjna!

Spokojny ślub bez wpadek - tylko ze studiem dekoracji ślubnych Floraj w Gliwicach

Moja rola polega na tym, że zamieniam wyobrażenia, pragnienia i marzenia w rzeczywistość.

Każda Para pragnie tego, aby ich dzień był doskonały, idealny i piękny. Zadaniem Justyny Muszyńskiej jest przygotowanie wszystkiego tak, aby było perfekcyjnie, bez stresu, bez wpadek i niespodziewanych sytuacji. Każdą rzecz dopina na ostatni guzik. To zdecydowanie taki dzień w życiu, że nie powinni Państwo myśleć o niczym innym, jak tylko o samej uroczystości i radości bycia razem.

To nieważne, czy macie Państwo już swoją gotową wizję, czy oczekujecie pomocy z zewnątrz – firma Floraj jest właśnie po to, aby zrealizować każde marzenie i przekuć je w najwspanialszy dla Państwa czas.

Podejmując współpracę ze studiem dekoracji ślubnych z Gliwic zyskujecie Państwo pewność, że nic nie zakłóci tej pięknej ceremonii. Wieloletnie doświadczenie, rewelacyjna znajomość branży przekładają się bezpośrednio na zadowolenie oraz rekomendacje klientów. Ale właścicielce najbardziej zależy na tym, aby sprawić, żeby Dzień Ślubu przeszedł do historii jako najpiękniejsza i najlepsza uroczystość zarówno dla Państwa jak i dla zaproszonych Gości.

Floraj - Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego w Gliwicach

Artyzm wymaga perfekcji i fantazji.

Od wielu lat Pani Justyna pracuje jako florystka i dekoratorka. Doskonale zna swoją branżę, potrzeby oraz lęki swoich klientów. Ukończyła szkołę florystyczną oraz kurs florysty i dekoratora ślubnego. Dziś bezpośrednio pomaga Młodym Parom w przygotowaniach do tego Wyjątkowego dnia. Oprócz tego zajmuje się makijażem ślubnym. Wszystko, co piękne, jest jej bliskie, dlatego stara się, aby każda kobieta była najpiękniejsza w tym Jedynym dla siebie Dniu.

Czym dokładnie zajmuje się studio Floraj z Gliwic?
 • wystrojem kościoła,
 • wystrojem sali ślubnej,
 • dekoracją florystyczną samochodu,
 • bukietem ślubnym dla Panny Młodej,
 • bukietem/ korsarzem dla Świadkowej,
 • butonierkami,
 • bukietami /kompozycjami dla rodziców,
 • wypożyczalnią nietuzinkowych dekoracji,
 • usługami kosmetycznymi,
 • makijażem ślubnym.

Właścicielka firmy uwielbia widzieć ten spokój i szczęście malujące się na twarzach Młodej Pary, kiedy mogą bez obaw cieszyć się tylko Sobą i tym Szczególnym Dniem. Dlatego właśnie dba o detale, a ponieważ „diabeł tkwi w szczegółach”, stara się, aby te szczegóły dopełniały całości i tworzyły delikatną, magiczną, piękną atmosferę unoszącą się nad Nowożeńcami.

Co wyróżnia firmę dekoracji ślubnych Floraj z Gliwic od konkurencji?

Przekuwam marzenia i oczekiwania w efektowne aranżacje ślubne.

Oferta firmy Floraj jest najbogatsza pod kątem ilości kwiatów czy szerokiego wachlarza elementów dekoracyjnych. Nie musicie Państwo chodzić czy szukać w kilku firmach. W tym przypadku wszystko jest na miejscu, w Gliwicach, bez żadnych ograniczeń i podwykonawców, za to z rzetelnym doradztwem i profesjonalną obsługą.

Co mówią o właścicielce firmie Floraj jej klienci?
 • Dokładna – tak, taka właśnie jest Pani Justyna. Dba o każdy, najmniejszy nawet szczegół;
 • Terminowa – bo przecież w takim dniu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik;
 • Wszechstronna – to pewnie wynika z jej zdolności artystycznych. Lubi piękno w każdej postaci i uwielbia je tworzyć;
 • Nowoczesna – interesują ją nowe trendy we florystyce, w makijażu no i oczywiście w modzie ślubnej;
 • Kompleksowa – zdecydowanie myśli wieloaspektowo i nie ogranicza się w działaniu;
 • Kreatywna – fantazji jej nie brakuje. Ale uwielbia tworzyć i widzieć radość na twarzach innych ludzi;
 • Zaangażowana na 100 %!
A oprócz tego:
 • Wszystkie dekoracje wykonywane są przystosowanym warsztacie florystycznym,
 • Dekoracje dowożone są na miejsce i układane w uzgodniony sposób,
 • Po podjęciu decyzji o współpracy i ustaleniu zakresu zawierana jest umowę,
 • Pani Justyna zawsze chętnie konsultuje się z Państwem lub konsultantami ślubnymi.

Firma Floraj dba o to, aby wraz z realizacją Państwa oczekiwań szła w parze cena i dobry smak. Tworzone aranżacje zawsze są gustowne i stosowne do powagi tej religijnej uroczystości.

Oferta firmy Floraj

Jakość usług i perfekcyjny ślub – to moja wizytówka!

Wiązanki ślubne, butonierki, korsarze, kompozycje

Wbrew pozorom wybór kwiatów nie jest taki prosty. Muszą być piękne i wytrzymałe, a dodatkowo – uwaga! – pasować do wzrostu, urody i sukni Panny Młodej i oczywiście do garnituru Pana Młodego. Dlatego właśnie doradca ślubny służy pomocą w wyborze najodpowiedniejszych kwiatów do wiązanek czy butonierek.

Nie wiesz co wybrać? Klasyczne wiązanki typu „biedermeier”, bukiety kaskadowe czy też tak modne ostatnio bukiety typu „hand-tied”? Właśnie od tego jest pomoc, żeby pokazać, doradzić i dostosować wszystko do Państwa potrzeb.

Dekoracje ślubne kościoła w Gliwicach

Uroczystość w kościele to najważniejsza część ceremonii. Ta wzniosła chwila wymaga pięknej oprawy. Specjalne krzesła z cyrkoniami dla Młodej Pary i delikatnie przystrojony klęcznik podkreślą piękno i powagę sytuacji, a świece, kwiaty, szyfony na ławkach, płatki róż wykreują aurę i stworzą niezapomniane tło dla całego wydarzenia. Całości dopełnią białe dywany, latarnie czy też metalowe dekoracyjne stojaki.

Dekoracje sali/ restauracji/ pleneru/ USC

Pierwszego wrażenia nie można zrobić dwa razy. Dlatego właśnie to pierwsze wrażenie musi być piorunujące i olśniewające. Goście od razu powinni poczuć klimat uroczystości podjeżdżając na miejsce, wchodząc do restauracji czy Urzędu Stanu Cywilnego w Gliwicach. Zbudowanie odpowiedniego klimatu poprzez wybór odpowiednich kwiatów, tkanin lub dodatków wpływa bezpośrednio na dobry nastrój biesiadników i jest tak samo ważne jak jedzenie czy muzyka.

Dlatego właśnie Pani Justyna służy radami, konsultacjami, pomaga w wyborze motywu i koloru wesela, rozkładu stołów, i kompozycji na nich. Dba o to, aby wszystkie dekoracje tworzyły całość z charakterem wnętrza danego miejsca.

Dekoracje samochodu / pojazdu ślubnego

Piękna dekoracja samochodu sprawia, że cały dzień zaczyna się do nas uśmiechać! Wsiadając do niego ruszamy w nową drogę w naszym życiu. Pięknie przybrany doda nam pewności, wzmocni nasz pozytywny nastrój i będzie przyciągał uwagę innych. Mamy do wyboru kwiaty, motyle, welony, muchy, cylindry, kryształki, spersonalizowane tablice rejestracyjne. Ponieważ pojazd ślubny musi się wyróżniać, a jednocześnie powinien być elegancki i zgodny z charakterem całego ślubu, zawsze przy proponowaniu tego typu dekoracji uwzględniane są walory estetyczne i praktyczne. Ważne, aby wszystko ze sobą współgrało.

Współpraca ze studiem dekoracji ślubnych w Gliwicach - korzyści

Floraj - to firma blisko Ciebie, która zajmie się Tobą kompleksowo.
 • Oszczędność czasu - bezcenna.
 • Oszczędność pieniędzy – właścicielka sama, bez podwykonawców wykonuje usługę, zajmuje się kwiatami, wiązankami i dekoracjami. Wszystkie ozdoby i ich stan można zobaczyć w biurze.
 • Kompleksowa usługa - od makijażu Panny Młodej na wystroju sali kończąc – wszystko to zapewnia firma Floraj.
 • Nowoczesność – łączenie klasyki z duchem czasu oraz otwartość na wszelkie Państwa propozycje – to nasza dewiza.
 • Pewność – gwarancja realizacji zgodnie z umową oraz rekomendacje dotychczasowych klientów.
 • Atrakcyjne ceny – realne, przystępne, dostosowane do indywidualnych zamówień.
 • Dostępność – Pani Justyna zawsze jest do Państwa dyspozycji i czeka na Państwa osobiście, lub na kontakt telefoniczny, mailowy czy formularz kontaktowy.

Każda umowa poprzedzona jest rozmową z Państwem i badaniem Państwa potrzeb i oczekiwań. Indywidualna oferta jest przygotowywana bezpłatnie i wysyłana do 3 dni roboczych od momentu otrzymania formularza ślubnego.

Umowa jest gwarancją wykonania usług w sposób dokładny i terminowy. Zawiera również cenę oraz wspólne ustalenia.

Ostatecznie zyskacie Państwo zachwycająca oprawę, która wzbudzi podziw wszystkich gości pięknem i smakiem. Otoczy Państwa smak luksusu i powiew elegancji, a magiczna aura uniesie się nad tą jakże piękną i ważną ceremonią.

Państwa Poczucie spokoju i bezpieczeństwa jest najważniejsze.

Dekoracje ślubne w Gliwicach - zapraszamy do kontaktu

Szanowni Państwo, w imieniu firmy Floraj zapraszam do kontaktu. Chętnie pomogę Państwu w stworzeniu przepięknej oprawy ślubu.

Z mojej strony zapewniam pełen profesjonalizm.

Realizuję zlecenia w całym obszarze województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego. W razie problemów wszystkie formalności możemy załatwić drogą mailową - Justyna Muszyńska.

dekoracje ślubne Gliwice