Dekoracje ślubne Tychy dekoracje1@admin

„Jedno jest tylko w życiu szczęście – kochać i być kochanym” - George Sand

Ach, co to był za ślub! – Każde młode małżeństwo chciałoby usłyszeć te słowa. Wszyscy jednak wiemy, że przygotowania do tego najważniejszego dnia w życiu są długie i zawsze obawiamy się, że o czymś zapomnimy, że czymś nie zdążymy na czas. Dlatego właśnie, jeżeli chcecie, aby ten dzień rzeczywiście był niezapomniany, wyjątkowy, szczęśliwy, piękny, to warto skorzystać z usług profesjonalisty. Studio dekoracji ślubnych Floraj z Tych pomoże Wam w przygotowaniach do ślubu i zaopiekuje się całą oprawą wesela i ślubu, począwszy od makijażu Panny Młodej poprzez bukiet ślubny, wystrój kościoła, aranżacje florystyczne, na dekoracji sali kończąc. Sprawimy, że Wasza uroczystość odbędzie się w bajkowej oprawie, a goście rzeczywiście nie będą mogli wyjść z zachwytu. Od lat sprawiamy, że Ten Dzień jest dla naszych klientów niezapomniany i niepowtarzalny.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy dekoratorki ślubnej w Tychach?

Nazywam się Justyna Muszyńska i spełniam marzenia.

Ile to razy widzę rozmarzone oczy kobiet wyobrażające sobie swój ślub. Zawsze towarzyszy mu piękna dekoracja, morze kwiatów, świece, oryginalnie przybrany samochód, kościół i stoły. W rzeczywistości jeżeli chce się samemu zorganizować wszystko, to trzeba rzeczywiście pomyśleć o wielu drobiazgach, znaleźć czas na ich szukanie, potem na umieszczenie ich w kościele i na Sali, i w końcu w większości przypadków marzenia pozostają niezrealizowane.

Dlatego właśnie ja spełniam takie marzenia. Jestem profesjonalną florystyką, dekoratorką ślubną i makijażystką. Dbam o oprawę ślubu i wesela, i sprawiam, że ten dzień staje się rzeczywiście magiczny zarówno dla Państwa Młodych, jak i dla wszystkich gości.

 • Chcesz, aby Twój ślub był niezapomnianym i najpiękniejszym wydarzeniem w życiu?
 • Chcesz mieć pięknie przybrany kościół i salę?
 • Marzysz o tym, aby wszystko się udało?

Dekoratorka ślubna najlepiej wie, jak to zrobić, aby ten Dzień był radosny i bajkowy. Uwielbiam ubarwiać rzeczywistość i nadawać jej odpowiedni klimat. Znam się na tym, mam wiele pomysłów i propozycji, które wraz z Waszymi marzeniami stworzą niepowtarzalne dzieło. Zatroszczę się o wszystkie szczegóły, które często umykają w ferworze przygotowań. Moim celem jest postawienie kropki nad „i”.

Czym zajmuję się podczas współpracy z klientami?
 • Inspiruję, aby spełnić marzenia
 • Doradzam, jak to zrobić najlepiej
 • Poszukuję prostych i dostosowanych do państwa oczekiwań rozwiązań
 • Tworzę to, co wspólnie ustalimy

Pomagam stworzyć niesamowitą aurę w kościele w Tychach i przyjęcie ślubne, które na długo zostanie w pamięci uczestników. Dbam również o Państwa pieniądze. Sama, bez żadnych podwykonawców wykonuję wszystkie rzeczy.

Floraj - jesteśmy najlepszą firmą dekorującą w Tychach

Wszystko zaczyna się od wyboru właściwej dekoratorki ślubnej. To właśnie ona w Tym Niezapomnianym Dniu stworzy niepowtarzalny klimat swoją czarodziejską różdżką.

Dekorowanie to od lat moja praca i pasja. Wkładam w to całe serce i duszę. Dlatego z największą przyjemnością sprawię, że Twój Dzień Ślubu będzie idealny.

Dlaczego ja?
 • Do pracy podchodzę z entuzjazmem
 • Jestem profesjonalistką i perfekcjonistką w każdej dziedzinie
 • W pracy cechuje mnie skrupulatność i dbałość o detale
 • Interesuję się nowinkami i ciekawymi trendami
 • Mam świetny gust i wyczucie smaku

Nie boję się wyzwań, o czym najlepiej przekonali się moi dotychczasowi klienci. Wiem, jak ważny jest dla Państwa TEN DZIEŃ i staram się, aby był on Doskonały! Genialny! Fenomenalny! Rewelacyjny!

Jeżeli nie macie wizji, pomogę ją wykreować, jeżeli ją macie, zrealizuję ją tak, aby był to dla Was najwspanialszy czas radości.

Studio dekoracji ślubnych Floraj w Tychach - gwarant spokojnego ślubu

Profesjonalna dekoratorka zamienia wyobrażenia, pragnienia i marzenia w rzeczywistość.

Zazwyczaj chcemy, aby nasz ślub był doskonały, idealny, piękny. Ale też denerwujemy się, że czegoś nie dopilnujemy, albo o czymś zapomnimy. Dekoratorka ślubna ma za zadanie wyręczyć Państwa w myśleniu, odciążyć od spraw przyziemnych, a czasami nawet mile zaskoczyć.

Moim zadaniem jest perfekcyjne przygotowanie wszystkiego tak, aby Państwo bez stresu mogli radować się tym wspaniałym wydarzeniem. To czas wspólnego przeżywania sakramentu, cieszenia się sobą i weselenia się podczas uroczystości, której jesteście bohaterami. Ze mną ślub i wesele odbędzie się bez wpadek i niespodziewanych sytuacji, ponieważ każdą rzecz dopinam na ostatni guzik. Nic nie zakłóci Wam tych cudownych chwil. Razem z Wami pragnę, aby ten dzień przeszedł do historii jako najpiękniejsza i najlepsza uroczystość zarówno dla Państwa jak i dla zaproszonych Gości.

Ponieważ „diabeł tkwi w szczegółach”, staram się, aby te szczegóły dopełniały całości i tworzyły delikatną, magiczną, piękną atmosferę unoszącą się nad Nowożeńcami.

Floraj - Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego w Tychach

Był piękny ślub, wesele było potem ...

O zawsze kocham kwiaty, dekoracje, piękne wystroje, ozdoby, Moja zawodowa przygoda zaczęła się od ukończenia szkoły florystycznej oraz kursu florysty i dekoratora ślubnego. Dziś mam wieloletnie doświadczenie zarówno w tworzeniu kompozycji kwiatowych jak i pomagam Młodym Parom w przygotowaniach do tego Wyjątkowego Dnia. Zajmuję się także makijażem ślubnym. Wszystko, co piękne, jest bliskie memu sercu, dlatego staram się zadbać o kobiety, tak, jak o kwiaty. Moje zamiłowanie do artyzmu, wyczucie potrzeb i rewelacyjna znajomość branży przekładają się bezpośrednio na zadowolenie oraz rekomendacje klientów.

Co wchodzi w zakres usług świadczonych przez studio Floraj z Tych?
 • wystrój kościoła
 • wystrój sali ślubnej,
 • dekoracja florystyczna samochodu,
 • bukiet ślubny dla Panny Młodej,
 • bukiet/ korsarz dla Świadkowej,
 • butonierki
 • bukiety /kompozycje dla rodziców,
 • wypożyczalnia nietuzinkowych dekoracji,
 • usługi kosmetyczne przed ślubem,
 • makijaż ślubny.

Nasza obsługa jest kompleksowa, bez żadnych podwykonawców, ponieważ sami lubimy trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko pod kontrolą. Poza tym chcemy zapewnić Młodej Parze spokój i poczucie bezpieczeństwa, aby mogli bez przeszkód cieszyć się tym Szczególnym dla nich Dniem. Przekuwamy marzenia i oczekiwania w efektowne aranżacje ślubne.

Dlaczego warto wybrać studio dekoracji ślubnych Floraj z Tych?

„Piękno polega na właściwej proporcji i blasku” - Tomasz z Akwinu

Zanim przystąpimy do realizacji zamówienia, dokładnie badamy Państwa potrzeby i oczekiwania. Oczywiście mamy mnóstwo własnych pomysłów, podpowiadamy i doradzamy, ale to jest Państwa Dzień i cała oprawa musi być zgodna z Waszymi wyobrażeniami. Nie musimy się w niczym ograniczać. Firma Floraj z Tych oferuje najbogatszy wybór pod kątem ilości kwiatów czy szerokiego wachlarza elementów dekoracyjnych. Wszystko to możecie Państwo zobaczyć w jednym miejscu, bez tracenia czasu na poszukiwania.

Co mówią o mnie moi dotychczasowi klienci?
 • Dokładna
 • Terminowa
 • Wszechstronna
 • Nowoczesna
 • Kompleksowa
 • Kreatywna
 • Zaangażowana na 100 % !

Wynika to z faktu, że dbam o każdy, najmniejszy nawet szczegół, zawsze dotrzymuję terminów i dopinam wszystko na ostatni guzik, kocham piękne rzeczy i sama uwielbiam je tworzyć, znam się na nowych trendach w modzie ślubnej, makijażu i oczywiście we florystyce, jestem pełna zapału, myślę wieloaspektowo, i absolutnie nie ograniczam się w działaniu. Ale najbardziej lubię tworzyć i widzieć radość, a nawet zachwyt na twarzach innych ludzi. To właśnie dlatego we wszystko co robię, angażuję się na 100%. Każdy przygotowany przez mnie ślub to taka ogromna radość i satysfakcja, która napędza mnie do szukania kolejnych, jeszcze lepszych rozwiązań.

Podejmując współpracę z Floraj w Tychach otrzymujecie gwarancję rzetelnej i profesjonalnej usługi. Wszystkie działania są na bieżąco konsultowane z Państwem. Po podjęciu decyzji o współpracy i ustaleniu zakresu wykonywanych prac zawieramy umowę, która w jasny sposób określa warunki działania. Wszystkie dekoracje wykonywane są w specjalnie przystosowanym warsztacie florystycznym, dowozimy je na miejsce i układamy w uzgodniony sposób.

Bardzo dbamy o zadowolenie naszych klientów. W końcu ten dzień jest tak wyjątkowy, że zasługuje na taką właśnie wyjątkową oprawę. Dlatego tworzone przez nas aranżacje zawsze są gustowne i stosowne do powagi tej religijnej uroczystości.

Przy okazji wspólnych ustaleń staramy się, aby zaproponowana cena atrakcyjna i dopasowana do Państwa oczekiwań.

Oferta firmy Floraj

Jakość usług i perfekcyjny ślub – to moja wizytówka!

Wiązanki ślubne, butonierki, korsarze, kompozycje

Czy dla panny Młodej lepszy będzie bukiet tworzący zwartą kulę, czy może luźniejszy, typu „hand-tied” lub może wiązanka „Pomander” na wstążce, którą przewieszamy przez rękę?

Jeżeli ktoś myśli, że wybór kwiatów to prosta sprawa, to moim zdaniem jest w błędzie. Kwiaty muszą spełniać kilka warunków: mają być piękne i eleganckie, wytrzymałe, oraz – jeżeli mówimy o naprawdę pięknej oprawie – muszą pasować do osobowości, urody i sukni Panny Młodej, i oczywiście do garnituru Pana Młodego. Doradca ślubny z pewnością podpowie, jakie kwiaty będą najodpowiedniejsze do wiązanek czy butonierek, po uwzględnieniu wszystkich ww. aspektów.

Dekoracje ślubne kościoła w Tychach

Najważniejsza uroczystość odbywa się w kościele, dlatego też trzeba koniecznie zadbać o właściwy wystój kościoła, który będzie najpiękniejszym tłem dla całej ceremonii. Ołtarz i miejsce dla Młodej Pary to centrum, w które wpatrzone są oczy wszystkich gości. Niepowtarzalny klimat ceremonii pięknie podkreślą donice z kompozycjami kwiatowymi, ludwikowskie białe krzesła z ekoskóry, z cyrkoniami, czy biały klęcznik dopasowany do krzeseł.

W kościelnych murach najlepiej sprawdza się klasyka, białe lub pastelowe kwiaty przymocowane wraz z białym szyfonem do boków ławek, biały długi dywan, cylindry ze świecami, płatki róż rozsypane po bokach dywanu, lub ustawione w wysokich wazonach kwiaty tworzące aleję. Brzmi bajecznie?

Dekoracje sali/ restauracji/ pleneru/ USC w Tychach

Jak olśnić gości i sprawić, aby nigdy nie zapomnieli naszego ślubu i wesela? Potrzebny jest dobry pomysł, wybór kluczowego motywu wesela, dobranie do niego kompozycji kwiatowych, ustawienie stołów, stworzenie atmosfery poprzez światło świec lub dekoracje.

Wystrój Sali jest tak samo ważny jak jedzenie czy muzyka. To on wpływa na nastrój biesiadników. Sala musi być pięknie ozdobiona, a aranżacja spójna z charakterem wnętrza, efektowna i trwała. Goście, tak jak państwo Młodzi powinni zostać otoczeni odpowiednim klimatem, czuć się dobrze, wygodnie, komfortowo i radośnie, bo taki też jest ten Dzień.

Dekoracje samochodu / pojazdu ślubnego

Samochód Pary Młodej zawsze musi się wyróżniać. To, w jaki sposób chcecie Państwo być widoczni, to już jest indywidualna sprawa. My możemy przepięknie ozdobić maskę samochodu albo pojedynczymi kwiatami, albo motylami, wiązanką, cylindrem i welonem, kryształkami, organzą i czym tylko sobie Państwo zażyczą. Każda z tych dekoracji, tak jak bukiet, podkreśla nastój uroczystości, ale też musi współgrać z charakterem całego ślubu. Profesjonalna dekoratorka ślubna z pewnością podpowie, co w konkretnej sytuacji będzie zarówno estetyczne jak i praktyczne tak, aby tworzył całość z resztą.

Współpraca ze studiem dekoracji ślubnych w Tychach - korzyści

Jeżeli szukacie Państwo:
 • Oszczędności czasu i pieniędzy
 • Pełnego profesjonalizmu
 • Kompleksowej obsługi
 • Najwyższej jakości usług
 • Pewności i bezpieczeństwa
 • Atrakcyjnych cen
 • Dostępności

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy Państwu w stworzeniu przepięknej oprawy ślubu.

Realizujemy zlecenia na obszarze województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego. W razie potrzeby, wszystkie formalności załatwiamy drogą mailową.

Każda współpraca zaczyna się od konsultacji i przygotowania bezpłatnej oferty w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania formularza ślubnego.

Umowa jest gwarancją wykonania usług w sposób dokładny i terminowy. Zawiera również cenę oraz wspólne ustalenia.

Państwa Poczucie spokoju i bezpieczeństwa jest najważniejsze!

dekoracje ślubne Tychy