Dekoracje ślubne Katowice dekoracje1@admin

Idealna dekoracja Twojego ślubu i wesela

Dzień ślubu i wesele to niezapomniane chwile w waszym życiu, które chcecie na zawsze zapamiętać. Pragniecie aby uroczystość była idealna jak z filmu. Jesteście podekscytowani i zdenerwowani bo tyle jest do zrobienia. Perfekcyjny ślub i przyjęcie weselne to nie tylko stroje pana i panny młodej, muzyka, wodzirej i pyszne jedzenie. Wiele zależy od wspaniałych dekoracji ślubnych, które tworzą niepowtarzalny klimat i tło dla tego niezapomnianego dnia. Cudowne dekoracje kwiatowe kościoła w Katowicach, pojazdów czy też ozdoby florystyczne sali weselnej w Katowicach stworzą podniosłą atmosferę uroczystości.

Nie musisz jednak samodzielnie dekorować sal ślubnych. Skorzystaj z pomocy i inspiracji doświadczonej dekoratorki, która wzbogaci salę weselną w Katowicach, kościół czy samochód w profesjonalnie przygotowane aranżacje florystyczne. Zapoznaj się z bogatą ofertą doświadczonej firmy Floraj.

Właściwa Dekoratorka Ślubna dla Twojej uroczystości

Nazywam się Justyna Muszyńska – jestem profesjonalną florystyką, dekoratorką ślubną i makijażystką. Oprawy florystyczne uroczystości stanowią moją życiową pasją i z radością udekoruje otoczenie na dzień Waszego ślubu.

Jak sprawić aby Dzień Ślubu okazał się doskonały i niepowtarzalny? Oprócz wyboru najpiękniejszego i najbardziej odpowiedniego miejsca na uroczystość ślubną w Katowicach, ważne jest aby miejsce to cieszyło oko wspaniałą dekoracją nawiązującą charakterem do tego wyjątkowego dnia.

Co zrobić jeśli nie masz pomysłu na odpowiednią dekorację i nie masz czasu na planowanie. Może wolisz aby twoje marzenia o idealnych dekoracjach wprowadził w życie profesjonalista. Będzie nim dekoratorka ślubna, która najpiękniej przygotuje oprawę florystyczną pojazdów, sali weselnej i kościoła w Katowicach.

Jestem tą właśnie osobą, która dla Was wymyśli i zaprojektuje najwspanialsze dekoracje florystyczne na ślub w Katowicach. Doradzę jak udekorować kwiatami kościół w Katowicach. Dzięki mnie zaoszczędzicie czas nie musząc wybierać między różnymi firmami. Zaoszczędzicie również pieniądze, gdyż zrobię wszystko sama bez podwykonawców.

Jestem dekoratorką ślubną z pasją, które w swojej pracy kieruje się dbałością o każdy szczegół, perfekcjonizmem i zrozumieniem dla potrzeb i wizji klienta.

Profesjonalna dekoratorka ślubna zapewni, że przygotowania przebiegną bezstresowo. Nie będzie żadnych wpadek, błędów czy niedoskonałości, zaś cała oprawa florystyczna uroczystości ślubnej w Katowicach będzie zapięta na ostatni guzik.

Pragniesz aby ten dzień przebiegał w cudownej atmosferze i wszystko było “tip top”. Masz wysokie wymagania i chcesz idealnej dekoracji, która zachwyci gości weselnych i sprawi, że ten dzień długo pozostanie w pamięci uczestników. Jestem osobą, która może to zagwarantować. Jako profesjonalna dekoratorka ślubna mam mnóstwo pomysłów, świeże i nietuzinkowe spojrzenie na modę ślubną oraz dobry gust i smak.

Firma Floraj (Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego) powstała dzięki mojej pasji i opiera się na wielu latach doświadczenia i wiedzy zdobytej w czasie licznych warsztatów florystycznych. Od wielu lat pomagam młodym parom przygotować magiczną i perfekcyjną oprawę florystyczną kościoła, sali weselnej w Katowicach.

Nie każda młoda para potrafi wyobrazić sobie jak chciałaby udekorować kościół czy salę weselną w Katowicach na ślub. W obliczu tylu rzeczy, które trzeba załatwić przed ślubem, bywa to stresujące. Niezależnie od tego czy macie w głowie gotową wizję dekoracji ślubnych czy też całkowicie zdajecie się na dekoratorkę, ja pomogę wam zrealizować wasze marzenia o idealnej uroczystości ślubnej i zapewnię Wam spokój, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik i wykonane perfekcyjnie.

W odróżnieniu od wielu firm działających na rynku dekoracji ślubnych w Katowicach, firma Floraj dysponuje szerokim wachlarzem elementów dekoracyjnych i posiada ogromną ofertę wyboru kwiatów. A w tym dniu nie warto się ograniczać.

W zakres dekoracji ślubnych firmy Floraj wchodzą:
 • florystyczny wystrój sali ślubnej,
 • wystrój kościoła,
 • dekorację florystyczną samochodu,
 • bukiet ślubny dla Panny Młodej,
 • bukiet/ korsarz dla Świadkowej,
 • butonierki,
 • bukiety /kompozycje dla rodziców,
 • wypożyczalnię nietuzinkowych dekoracji.
Co wyróżnia firmę Floraj na rynku dekoracji florystycznych w Katowicach:

Moja praca charakteryzuje się terminowością i kompleksowością. Mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem florystycznym i dekoratorskim. Jestem przy tym dokładna i wszechstronna. Moim atutem jest kreatywność. Nie ma u mnie miejsca na stereotypowe, nudne dekoracje kwiatowe. Idę z duchem czasu. Kieruję się świeżym spojrzeniem i innowacyjnością, chociaż ważne są dla mnie aktualne trendy w modzie ślubnej.

Firma Floraj – Śląskie Studio Dekoracji Ślubnych oraz Wizażu Ślubnego – to gwarancja kompleksowej oprawy florystycznej Waszego ślubu dopracowanej do najmniejszego szczegółu.

Ukończyłam szkołę florystyczną, kurs florysty i dekoratora ślubnego. 6-letnie doświadczenie w zawodzie sprawia, że doskonale znam branżę florystyczną oraz potrzeby i oczekiwania moich klientów. W mojej firmie nie spotkasz się z starymi, przywiędniętymi kwiatami czy też niedbale wykonanymi kompozycjami. Nie ma u mnie miejsca na przepłacanie za usługi, gdyż wycenę dokładnie omawiam z klientem.

Dowodem moich kwalifikacji są rekomendacje moich klientów, opinie gości oraz portfolio zawierające setki zdjęć przedstawiających moje prace.

Zawsze konsultuję się z klientem lub konsultantem ślubnym. Po podjęciu decyzji przez klienta zawierana jest umowa odpowiednia do zamówienia. Wszystkie dekoracje kwiatowe wykonywane są w profesjonalnym warsztacie florystycznym. Wykonane dekoracje ślubne dostarczam własnym transportem a następnie sprzątam po zakończeniu uroczystości.

Moja oferta

Wiązanki ślubne, butonierki, korsarze, kompozycje

Jako profesjonalna florystka jestem w stanie doradzić właściwe gatunki kwiatów, kolory i formy, które będą najlepsze na wiązanki ślubne w Katowicach.

Wiązanka ślubna powinna być dopasowana do sukni, wzrostu i urody Panny Młodej ale także do garnituru Pana Młodego. Proponuję różne rodzaje ułożenia kwiatów w stylu klasycznym lub rozwiązania nowatorskie. Bardzo popularne są bukiety ciasno ułożonych kwiatów w kształcie kuli w stylu biedermeier. Ciekawym rozwiązaniem są składające się z jednego gatunku kwiatów wiązanki typu „nosegay” lub luźne bukiety typu „hand-tied”. Jeśli zdecydujemy się na bardziej kreatywne i nietypowe rozwiązania mogę zaproponować bukiety kaskadowe, kwiatowe kule lub też bukiety obejmujące misternie ułożony jeden kwiat czy też wiele innych kreatywnych pomysłów.

Dekoracje kościoła

W kościele, gdzie odbywa się sakrament małżeństwa, nie ma piękniejszej dekoracji niż kwiaty. Dekoracje ślubne kościoła w Katowicach powinny cechować się umiarem i elegancją, które pasują charakterem do poważnej uroczystości religijnej. Zwykle doradzam klasykę i jeden rodzaj kwiatów w białych lub pastelowych kolorach. Dopełnieniem eleganckiej dekoracji ślubnej będzie biały dywan obsypany płatkami kwiatów i otoczony kwiatami w wazonach. Katowice - weselna dekoracja kościoła zostanie uwieczniona na lata na zdjęciach ze ślubu.

Jako dekorację ołtarza, który stanowi najważniejsze miejsce ceremonii ślubnej, proponuję ozdobne, białe krzesła z białymi pokrowcami udekorowane delikatną kompozycją kwiatową oraz donice z kompozycjami kwiatowymi.

Firma Floraj posiada szeroki zakres dekoracji kościoła obejmujący m.in.:
 • kompletem 4 ludwikowskich krzeseł i klęcznikiem,
 • białymi dywanami o długości 1,5m x 15m oraz 1,5m x 30m;
 • białymi pokrowcami na krzesła i klęcznik,
 • metalowymi stojakami do dekoracji alejki /20 sztuk,
 • szklanymi tubami,
 • latarniami,
 • donicami,
 • 80-m białym szyfonem do dekoracji ławek,
 • zwisami szyfonu do dekoracji ławek.

Dekoracje sali/ restauracji/ pleneru/ USC

Weselna dekoracja restauracji czy sali weselnej w Katowicach jest równie ważna jak muzyka i menu. Odpowiedni dobór kwiatów, dodatków i tkanin buduje nastrój wnętrza. Przepiękne dekoracje kwiatowe restauracji w Katowicach pozostaną w pamięci gości i na zdjęciach ślubnych, które będziecie oglądać przez lata.

Doradzę wybór kluczowego motywu dekoracyjnego, dominującego koloru i gatunku kwiatów, który najbardziej odpowiada charakterowi wnętrza sali weselnej w Katowicach. Tu liczy się pomysł i wybór pomiędzy stylem klasycznym, nowoczesnym czy też kreatywnymi rozwiązaniami. Zaproponuję dekoracje ślubne stołów w postaci kompozycji kwiatowych uzupełnionych światłem świec.

Firma Floraj dysponuje odpowiednim sprzętem do dekoracji weselnej restauracji w Katowicach m.in.:
 • kielichami,
 • świecznikami szklanymi,
 • tubami i cylindrami,
 • kandelabrami,
 • podstawkami szklanymi,
 • białą metalową pergolą łukiem ślubnym,
 • rozmaitymi dekoracyjnymi, m.in.: kryształowymi girlandami, świecami, organzami.

Dekoracje samochodu / pojazdu ślubnego

Pięknie udekorowany pojazd, którym pojedziecie do ślubu w Katowicach, powinien współgrać z charakterem dekoracji ślubnych, przewodnim kolorem i bukietem Panny Młodej. Spektakularnie ozdobiony kwiatami pojazd wzbudzi podziw uczestników ślubu i przechodniów i będzie długo budził zachwyt na zdjęciach ze ślubu. Moja propozycja to zwarta kompozycja kwiatowa na masce, kilka kompozycji komponujących się ze wstążkami na klamkach. Popularne są również kompozycje kwiatowe w kształcie serc na masce samochodu.

Kieruję się dobrym gustem i zmysłem kreatywnym, który podsuwa mi świetne i niestandardowe pomysły. Dekorację samochodu ślubnego w Katowicach mogę wzbogacić przez dodanie kryształków, welonów, rattanowych zawijasów i innych ciekawych dodatków.

Korzyści, które gwarantuje dekoratorka ślubna:

Atutem firmy Floraj jest działanie kompleksowe. Dzięki temu zaoszczędzisz na zleceniach dla podwykonawców. Jako doświadczona florystka sama zajmuję się kwiatami i wykonuję kompozycje. Ślubne dekoracje kwiatowe w Katowicach dostarczam własnym transportem a następnie sprzątam je po ceremonii. Ponadto dysponuję sprzętem jak: dywan, krzesła czy klęcznik, które są w idealnym stanie.

Dodatkowo można zamówić u mnie makijaż ślubny i stylizację hybrydową paznokci.

Realizacja zamówienia na dekoracje ślubne

Zaletą mojej firmy jest dobry kontakt z klientem, który może skontaktować się ze mną:
 • telefonicznie,
 • e-mailowo,
 • przez formularz kontaktowy,
 • na spotkaniu indywidualnym w moim warsztacie.

Niezmiernie ważne są również realne, niewygórowane ceny dostosowane do konkretnych zamówień.

Cechuje mnie szybkość działania i sprawność. Ofertę przygotowuję przez ok. 3 godziny indywidualnie i bezpłatnie, wysyłam ją do 3 dni roboczych od momentu otrzymania formularza ślubnego.
Po podjęciu decyzji o współpracy ze mną podpisujemy umowę, która zawiera szczegółowo opracowany plan dekoracji florystycznych sali, kościoła czy restauracji w Katowicach, jak również dokładną wycenę usługi.

Firma w CEIDG – przelewy są na konto, kasa fiskalna, umowy z pieczęcią.

Umów się na konsultację ślubną

Jeśli planujesz wykonanie dekoracji ślubnych w Katowicach i poszukujesz profesjonalnej florystyki i dekoratorki ślubnej umów się na konsultację. Przyjmuję zamówienia na ozdoby florystyczne w Katowicach i całym województwie śląskim.

dekoracje ślubne Katowice