Wypożyczalnia dekoracje1@admin

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych na Śląsku, prosty przepis na stworzenie niepowtarzalnego Dnia Twojego Ślubu

Marzy Ci się przygotowanie wymarzonego Ślubu na Śląsku? Chcesz, aby ten Dzień był wspaniały pod każdym względem? Pragniesz stworzyć niesamowitą atmosferę, taką, którą wszyscy gości zachowają na lata w pamięci? Jak mawia Georgio Armani, „aby stworzyć coś wyjątkowego, Twój sposób myślenia musi być nieustannie skupiony na najdrobniejszych szczegółach”. Nie ma co ukrywać, sekret pięknej ceremonii skrywa się w detalach, dziesiątkach i setkach niepozornych rzeczy, które razem tworzą spójny obraz, tło Twojego Ślubu. Jeśli masz dokładne wyobrażenie całej scenerii Tej Chwili lub szukasz wskazówek i porad od profesjonalisty dotyczących przygotowania Twojej Ceremonii – skorzystaj z możliwości, jakie daje wypożyczalnia dekoracji ślubnych na Śląsku. To wprost niewiarygodne, że w jednym miejscu możesz znaleźć tyle cudownych rzeczy – każda z nich z osobna, a także wszystkie razem sprawią, że wybrane przez Was miejsce i przestrzeń nabierze podniosłego charakteru i niepowtarzalnego uroku. Wpuść odrobinę magii, pozwól spełnić się marzeniom, poczuj się jak księżniczka i książę z bajki. W końcu to jedyny taki Dzień w Waszym życiu.

Poszukując „tysiąca” detali na wymarzony ślub na Śląsku

„Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.” (Dante Alighieri)

Znalazłaś swoją drugą połówkę i marzy Ci się wspaniały ślub na Twoim Śląsku? Chcesz, aby wszystko było przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły? A może po prostu marzy Ci się po prostu perfekcyjna oprawa Twojego Ślubu i Wesela?

„Tak” wypowiedziane podczas uroczystej ceremonii zaślubin na Śląsku

Znalazłaś swoją Miłość. Masz świadomość, że to wielkie szczęście mieć kogoś, kto Cię szczerze i bezgranicznie kocha. Wspólnie zadecydowaliście o tym, że zrobicie „ten następny krok”. Pewnego dnia na jego pytanie o to, czy spędzisz z nim życie, odpowiedziałaś: tak! Ze szczęścia padliście sobie w ramiona czując to przyjemne i niesamowite uczucie dające wrażenie, że dosłownie unosicie się nad ziemią.

Chcąc uczcić Waszą Miłość i formalnie powiedzieć sobie „tak” w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół; planujecie wyprawienie Ślubu i Wesela na Śląsku. Po prostu pragniecie podzielić się szczęściem z każdą osobą, która jest Wam bliska.

Zależy Wam jednak na tym, aby ta Chwila była perfekcyjna, dopracowana pod każdym szczegółem, ale i aby nie zatraciła fantazji, urokliwości i naturalnego piękna.

Tradycyjny Ślub na Śląsku

Wyobrażasz sobie Dzień Ślubu jako tradycyjną ceremonię zaślubin odbywającą się w Kościele?

Razem ze swoim Ukochanym, trzymając splecione dłonie idziecie po białym dywanie do ołtarza. Alejka, którą kroczycie udekorowana jest klasycznymi, pięknymi, metalowymi stojakami z umieszczonymi na nich latarenkami, kwiatowymi kulami i rattanowymi sercami. Przed ołtarzem stoi bukiet czerwonych róż, to Wasze ulubione kwiaty. Są cudowne i ta woń! Unosi się dosłownie nad waszymi głowami i wypełnia każdy zakamarek świątyni. Gdziekolwiek nie sięgnąć wzrokiem, wszędzie rozsypane są płatki kwiatów. A Wasze miejsca znajdujące się tuż przed ołtarzem to dwa ludwikowskie krzesła z klęcznikami – w otoczeniu świątyni i wszystkich innych dekoracji, wglądają dostojnie, zjawiskowe, ale i niesamowicie romantycznie.

Planując ślub zastanawiasz się czy można gdzieś istnieje jakaś wypożyczalnia na Śląsku, w której można wypożyczyć dekoracje, które są Ci niezbędne do stworzenia wymarzonej scenerii tej Chwili…

Ślub na Śląsku idący z duchem czasu – ceremonia w plenerze

A może wyśniłaś sobie ceremonię Ślubu w plenerze?

Zdajesz sobie sprawę, że zrealizowanie takiego marzenia wymaga o wiele więcej pracy, ale w końcu to Twój i Wasz tak wyjątkowy Dzień w życiu.

Chcesz, abyście powiedzieli sobie „tak” w otoczeniu natury, na terenie pięknego ogrodu znajdującego się tuż przed ślicznym pałacem. Pragniesz, aby wszędzie było mnóstwo kwiatów w koszach, płatków białych róż oraz świec – są w wazonach, słoikach, buteleczkach. Dosłownie widzisz oczami wyobraźni Twoje wejście – elegancki biały dywan prowadzi do ołtarza, gdzie stoją pięknie udekorowane cztery krzesła, dla Was i świadków. Alejka udekorowana jest stojakami z dekoracjami florystycznymi i latarenkami. A w centralnym jej punkcie znajduje się ozdobna pergola, pod którą przejdziecie. Po bokach siedzą Wasi goście.

Zastanawia Cię jednak czy chcąc spełnić marzenie o takiej scenerii przyjdzie Ci kupić to wszystko… Przecież będzie to kosztować krocie… A może gdzieś w pobliżu Twojej miejscowości istnieje wypożyczalnia dekoracji ślubnych? Taka opcja byłaby wprost idealna dla Ciebie!

Twój wymarzony Ślub na Śląsku

Być może Twoje i Wasze marzenie to zupełnie inne miejsce, przestrzeń i sceneria?

W każdym przypadku, wypożyczalnia dekoracji ślubnych na Śląsku to jedyna taka możliwość zdobycia niesamowitych dekoracji, detali, które stworzą piękną oprawę Twojego Ślubu i potem Wesela.

Niepowtarzalny klimat i tło Tej Ceremonii to marzenie, które możecie spełnić. Większość dekoracji ślubnych – tych idących z duchem czasu, a także tych będących odpowiedzią na Twoje pragnienia, znajdziesz w wypożyczalni Floraj – Śląskiego Studia Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego.

Efektowne wejście – o tym, dlaczego warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni stojaków do dekoracji alejki na Ślub

„Pieść detal, boski szczegół.” (Vladimir Nabokov)

Marzy Ci się Ślub w plenerze? A może jesteś zwolenniczką tradycji i chcesz, abyście powiedzieli sobie „Tak” w kościele? Bierzesz tylko Ślub Cywilny i pragniesz, aby miejsce, w którym się odbędzie podkreślało podniosłość chwili i obecność miłości?

Niezależnie od tego, który wariant jest tym, na który zdecydujesz się właśnie Ty i Twój ukochany, warto zwrócić uwagę na „siłę” i „moc” stojaków do dekoracji ślubnych.

Z ich „pomocą” możesz dosłownie odmienić przestrzeń, w której odbędzie się Twoja ceremonia czy nadać określony charakter całej imprezie czy konkretnemu miejscu. Ich obecność wprowadzi też element romantyczności, który przecież jest na wagę złota podczas Ślubu! Nie na darmo mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach!

Co dadzą Ci jedyne w swoim rodzaju stojaki – zaprojektowane przez firmę Floraj?

 • Rozświetlą alejkę w Kościele,
 • ożywią salę, w której odbędzie się Ślub Cywilny,
 • wprowadzą element magii, gdy rozstawisz je na ceremonię w plenerze,
 • wzbogacą dekoracje każdego miejsca Ślubu,
 • dodadzą czaru i piękna każdej przestrzeni,
 • nadadzą podniosły i wyjątkowy charakter tej Chwili, gdy rozstawisz je wzdłuż alejki,
 • wprowadzą nastrój romantyzmu.

To nie wszystko! Stojaki pozwalają na zawieszenie:

 • dekoracji florystycznych,
 • kwiatowych kul,
 • serc rattanowych,
 • klatek,
 • latarenek,
 • a także wielu innych dekoracji – ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia!

Wypożyczalnia stojaków do dekoracji alejki na Ślub firmy Floraj ma do Twojej dyspozycji 20 stojaków – każdy o wysokości 130 cm i wadze 2,5 kg.

Cena wypożyczenia stojaków do dekoracji w wypożyczalni dekoracji ślubnych to 25 zł za sztukę.

Sceneria wyjęta wprost z bajki, o tym dlaczego warto wziąć pod uwagę wypożyczalnię białego dywanu na Ślub

„Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość.” (Michał Anioł)

Marzysz o detalu, który nada niepowtarzalny ton Twojemu wejściu do kościoła i przejściu przez świątynię ku ołtarzowi? Szukasz czegoś, co byłoby główną dekoracją Twojej ceremonii zaślubin w plenerze? Chcesz nadać miejscu, w którym odbędzie się Twój Ślub Cywilny piękna i klasy?

A co powiesz na klasyczny, wyjątkowy i bajkowy biały dywan ślubny z wypożyczalni niesamowitych dekoracji ślubnych firmy Floraj?

Chwila jak z bajki stworzona z pomocą wypożyczalni białego dywanu na Ślub

Jest to ekskluzywny dywan – nie jest to fliselina! Przejdziesz po nim pewnie, nie obawiając się o to, że zahaczysz o niego obcasem i zaliczysz filmowy upadek uwieczniony przez gości na zdjęciach i filmach video. Jak to możliwe, że nie ma w ogóle mowy o tym, aby mógł się odwinąć i tym samym spowodować, że Panna Młoda lub Pan Młody zahaczą o niego butem? Jego sekret skrywa się w tym, że nie odrywa się on od podłoża.

Ten cudowny biały ślubny dywan to:

 • wyjątkowa i ekskluzywna wykładzina na rolce,
 • wyróżnia się delikatna fakturą prążków,
 • grubość tego niesamowitego dywanu wynosi ok. 3,5 mm,
 • całkowita waga to odpowiednio 350 g/m².

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia romantycznej oprawy Ślubu

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni białego dywanu na Ślub? Oto kilka powodów, które warto wciąć pod uwagę:

 • stworzy scenerię wyjętą wprost z najbardziej romantycznych baśni i produkcji filmowych wszechczasów, a co najwspanialsze – głównymi bohaterami tej opowieści będziecie Wy,
 • wprowadzi podniosły i uroczysty ton podczas momentu, w którym Ty i Twój ukochany pojawiacie się w kościele i przemierzacie całą długość świątyni zmierzając do ołtarza,
 • to pełna klasy i gustu dekoracja stanowiąca bardzo ciekawy i ponadczasowy element najbardziej stylowych opraw ceremonii Zaślubin,
 • doskonale sprawdza się jako główny element dekoracji scenerii ceremonii odbywających się w plenerze czy tych związanych ze Ślubami Cywilnymi.

Dodajmy jeszcze, że jest to ulubiona dekoracja ślubna wielu Młodych Par. Prawdziwy hit!

Spełnij swoje Marzenia i stwórz idealną scenerię Waszej Ceremonii

Wypożyczalnia białego dywanu do Ślubu może Ci zaproponować 2 jego warianty:

 • długości 30 m i szerokości 1,5 m – cena za wypożyczenie to 450 zł,
 • o długości 15 m i szerokości 1,5 m? – cena za wypożyczenie to 350 zł.

Cena obejmuje nie tylko samo wypożyczenie, wlicza się w nią:

 • rozłożenie i złożenie dywanu w kościele,
 • profesjonalne czyszczenie po to, aby przy następnej uroczystości wyglądał zjawiskowo – świeżo i nieskazitelnie.

Być może zainteresuje Cię wiadomość, że przy kompleksowym dekorowaniu kościoła wypożyczalnia dekoracji ślubnych firmy Floraj może zaproponować Ci upust. Zainteresowana, zainteresowani?

Wypożyczalnia białego dywanu na Ślub dla Ciebie

To nie wszystko! Wypożyczalnia białego dywanu na Ślub może zapewnić Ci jego dowóz na terenie Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Możesz także wypożyczyć dywan i przewieźć go własnym transportem. Obsługujemy: Racibórz, Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle i wiele innych miejscowości.

Biały ślubny dywan od Firmy Floraj to magiczny detal, który przeniesie Was na tych kilka chwil w magiczny świat najprawdziwszej baśni, Waszej romantycznej opowieści. Zainteresowani?

Perfekcyjna oprawa Ślubu wymaga dbałości o detale, o tym dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni dekoracji ślubnych

„Gdyby nie detale, nie byłoby wielkich efektów.” (William Blatty)

Wymarzyłaś sobie niesamowitą ceremonię Ślubu? Chcesz, aby każdy szczegół był wyjątkowy? Pragniesz nadać miejscu i przestrzeni, w której odbędzie się ceremonia finezji, magiczności i tego czegoś, co wywoła efekt „wow”?

Wypożyczalnia niesamowitych dekoracji ślubnych firmy Floraj dosłownie pomoże Ci zaczarować ten Dzień i sprawić, aby Twój Ślub na Śląsku był tym najpiękniejszym! W końcu to jedyna taka chwila w Twoim i Waszym życiu.

A czego potrzebujesz? Jakie dekoracje ślubne chcesz, aby znalazły się w tle Twojej idealnej ceremonii zaślubin? Co sprawi, że ten Dzień będzie naprawdę tym, wyśnionym?

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych na Śląsku ma w swojej ofercie dodatki, tj.:

 • biały dywan 30 m x 1,5 m,
 • biały dywan 15 m x 1,5 m,
 • 4 ludwikowskie białe krzesła i klęcznik,
 • 4 białe krzesła w chiavari,
 • 4 białe luksusowe materiały do przewieszenia na krzesła chiavari,
 • pergola – biały metalowy łuk ślubny z ornamentami 180 cm /szerokość x 240 cm /wysokość,
 • dekoracja pergoli z materiałowych jasnych kwiatów + materiał,
 • ścianka – stelaż, materiał + kurtyna led 300 cm x 250 cm,
 • wysokie białe, metalowe stojaki do dekoracji alejki /20 sztuk,
 • 4 postumenty białe o wysokości 100 cm, 2 postumenty białe o wysokości 70 cm,
 • złote metalowe stojaki na kompozycje kwiatowe o wysokości 93 cm /16 szt,
 • wysokie metalowe świeczniki 5-ramienne- kandelabry /12 szt,
 • drewniany biały napis 3 d Mąż & Żona,
 • drewniane białe latarnie z szybkami /3 sztuki i 3 rozmiary,
 • białe duże świece led do lampionów,
 • białe duże lampiony rattanowe /2 sztuki,
 • białe mniejsze lampiony rattanowe /2 sztuki,
 • biały tiul dekoracyjny 40 m /2 sztuki,
 • białe zwisy leistego szyfonu na ławki /30 sztuk,
 • wysokie szklane kielichy „martini” /15 sztuk,
 • wysokie szklane wazony „tuby” /10 sztuk,
 • niższe szklane wazony „tuby” /20 sztuk,
 • niższe wazony szklane kształtne /30 sztuk,
 • szklane świeczniki na nóżce – 3 rozmiary, 6 kompletów i 18 sztuk,
 • srebrna drewniana sztaluga + personalizowana tablica powitalna,
 • szklane kwadratowe świeczniki na tealighty i świeczki,
 • szklane podstawki pod świece,
 • szklane wazoniki, słoiki, buteleczki – styl rustykalny,
 • drewniane konserwowane plastry brzozy pod świece, /ok. 50 sztuk – styl rustykalny,
 • jutowe długie kokardy na ławki + beżowa koronka /36 sztuk,
 • białe doniczki z koronkowym wykończeniem,
 • świece pływające,
 • lód kryształki – ozdobny z tworzywa sztucznego,
 • kryształowe długie girlandy do zawieszenia /20 sztuk,
 • kokardy ozdobne na krzesła,
 • płatki róż z tworzywa sztucznego,
 • białe rattanowe donice na kompozycje do kościoła,
 • białe pokrowce stretch na klęcznik i 4 krzesła do kościoła.

Gotowi spełnić swoje Marzenie i stworzyć wymarzoną scenerię Ślubu na Śląsku?

Jako Młoda Para przeżywacie każdą najdrobniejszą sprawę. To zupełnie normalne, że chcecie stworzyć perfekcyjną oprawę dla Waszego Ślubu, zatrzymać na chwilę czas, abyście razem ze zgromadzonymi gośćmi

mogli poczuć magię unoszącą się w powietrzu.

Pamiętajcie, że dziś Wasze sny, marzenia i pragnienia są dosłownie na wyciągnięcie ręki. Wszelkie dekoracje, które chcecie, aby były częścią tła Waszego Ślubu, nie muszą być od razu zakupione, i co za tym idzie wiązać się z niewyobrażalnym wydatkiem. Specjalnie z myślą o Was stworzono wypożyczalnię niesamowitych dekoracji ślubnych Floraj – to jedyna taka wypożyczalnia na Śląsku. W jednym miejscu znajdziecie wszystko, czego szukacie, potrzebujecie i pragniecie.

Najwyższa pora dobrać wszystkie dekoracje ślubne z pomocą profesjonalistów z wypożyczalni dekoracji na Ślub!

Gotowi?

Spełnijcie swoje marzenia i stwórzcie wspomnienia w postaci niezapomnianej oprawy ceremonii Ślubu!