Kilka prostych trików na piękny ślub

dekoracje1@admin Blog

Zapewne miałaś okazję uczestniczyć w ślubie i bawić się na weselu członka rodziny, przyjaciółki czy dobrej znajomej z pracy. Być może zakręciła Ci się łza podczas ceremonii zaślubin, kiedy padło magiczne „tak” i szalałaś na parkiecie do białego rana w tak wielkich polskich szlagierów. Teraz nachodzi Twój czas i powoli zaczynasz odczuwać, że znajdziesz się „po drugiej stronie” i to Ciebie wszyscy będą teraz obserwowali. Odnajdowanie się w nowej roli być może sprawi, że poczujesz z ciarki na ciele z podekscytowania lub lekkiego lęku związanego z myślą: „czy sobie poradzę?”. Oczywiście, że tak! Pora tylko wziąć się do pracy i nie zapomnieć o niczym, co stanowi jeden z filarów tego jednego z najpiękniejszych dni w Twoim życiu.


Rada 1: Po pierwsze i ostatnie to Twój i Twojego wybranka Dzień Miłości

Mahatma Gandhi powiedział „Gdzie jest miłość, tam jest życie.”

Zanim przejdziesz do tworzenia obrazu wymarzonego Dnia Ślubu, nie zapominaj o tym, że będzie to przede wszystkim czas świętowania miłości między Tobą a osobą, którą wybrałaś. Staniecie na ślubnym kobiercu, aby uroczyście powiedzieć sobie „tak” w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół. Przysięga, którą niedługo złożycie będzie uroczystą i oficjalną deklaracją Waszych uczuć. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne dla Twojego ciała, starania o stworzenie najwspanialszej dekoracji ślubnej i weselnej są bardzo ważne, ale nie zapominaj, że najważniejsza jest miłość. Niech więc będzie to prawdziwy i najwspanialszy Dzień Miłości.

Rada 2: Wyróżnij się wśród setek ślubów prosząc o pomoc studio dekoracji ślubnych i zawodową florystykę

 • Masz wizję Dnia Ślubu?
 • Nie potrafisz przełożyć swojego wyobrażenia na rzeczywistość?
 • Nie dysponujesz czasem, aby wszystko przygotować, tak, jak sobie to wymarzyłaś?

Perfekcyjna oprawa Twojego Ślubu i Wesela to bardzo ważna sprawa dla Ciebie jako Panny Młodej. Z jednej strony chcesz, aby wszystko było idealne, dosłownie stworzone pod Twoje wyobrażenia i marzenia o tym Dniu. Z drugiej strony zależy Ci, aby ten Dzień nie był jednym z wielu, zależy Ci na tym, aby goście mówili o nim jeszcze przez wiele lat, a najlepiej, nigdy o nim nie zapomnieli. Marzysz o tym, aby przybyli na uroczystość byli dosłownie zachwyceni tym, co widzą.

 • Tylko jak to zrobić?
 • Od czego zacząć?
 • Za co się zabrać?

Niezależnie od tego czy mieszkasz na Śląsku, we wschodniej części kraju czy nad morzem, warto pokusić się o wsparcie fachową wiedzą i umiejętnościami studia dekoracji ślubnych i profesjonalnej florystyki.

Zawodowcy najlepiej będą wiedzieli jak przekuć Twoje wyobrażenia o tym dniu w rzeczywistość. Pomogą Ci stworzyć perfekcyjny, idealny i baśniowy dzień, krótką chwilę, podczas której czas na chwilę zatrzyma się, a Ty będziesz mogła celebrować Wasz Dzień Miłości.

Rada 3: Ożyw przestrzeń odcieniami koloru koralowego

Co może sprawić, aby ten Dzień był zarazem piękny, wyrazisty i miał w sobie delikatność, subtelność i urok?

Pomyśl, ile możesz powiedzieć, wyrazić i pokazać kolorem… Ostatnio jednym z trendów są odcienie koloru koralowego.

 • Koral ma w sobie coś z życia, to pełna energii i jednocześnie niezwykle radosna barwa.
 • Ton idealny na wesela, fantastyczny sposób na stworzenie niezapomnianych dekoracji ślubnych, szczególnie tych odbywających się latem.
 • Gdzie i jak można go wykorzystać?

Dosłownie wszędzie! Ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia – od kwiatów, przez makijaż po dominujący kolor dekoracji ślubnych.

Rada 4: Pozwól naturze wkraść się na Twój Ślub

O co chodzi? Nie wychodząc na zewnątrz możesz sprawić, aby natura wkradła się do przestrzeni, w której będzie odbywał się Twój Ślub i Wesele.

„Używając” zieleni sprawisz, że wszyscy Twoi goście poczują się jakby ceremonia odbywała się na świeżym powietrzu, a przynajmniej sprawisz miłe uczucie, że tak się dzieje.

Jak tylko to wcielić w życie?

Pomyśl o ozdobnych:

 • drzewkach,
 • krzewach,
 • roślinach zielonych.

Każde, które ma piękny kształt i przykuwające uwagę liście oraz odcień zieleni, będzie świetnym wyborem. Taka dekoracja ślubna sprawu, że każdy z gości dosłownie poczuje zapach powietrza, tak jakby siedział w ogrodzie.

Rada 5: Niech magia pojawia się w tym Dniu, czyli nie zapomnij o świecach

Wcale nie trzeba mieć milionów na koncie, aby stworzyć piękną uroczystość ślubną. Liczy się pomysł, dobry plan i perfekcyjne przygotowanie oprawy Dnia Ślubu.

Tylko jak sprawić, aby magia pojawiła się na mojej uroczystości?

Świece zawsze były ulubionym detalem ułatwiających stworzenie romantycznego nastroju.

Jeśli chcesz oczarować zmysły swoich gości pomyśl o wprowadzeniu jakiś cudownych zapachów, a może Twojego ulubionego… Bardzo łatwo tego dokonać z pomocą świec zapachowych. Pomyśl jak zapach piwonii, lawendy czy wanilii unosi się w powietrzu. To wspaniałe uczucie, prawda?

Rada 6: Pozwól klasyce na wielki powrót, czyli długi stół weselny, przy którym siedzi Młoda Para

 • Chcesz, aby Dzień Twojego Ślubu był piękny, ale w ten bardziej klasyczny sposób?
 • A może skorzystać z jednego z trendów, który sugeruje powrót do tradycji?

Okrągłe stoliki można zastąpić klasycznym długim stołem, przy którym usadzamy wszystkich gości razem z Młodą Parą. W ten prosty sposób, goście jeszcze bardziej poczują się częścią weselnego orszaku, będą mieli okazję mocniej zacieśnić znajomości i prowadzić żywe rozmowy z każdym obok, na wprost i w zasięgu wzroku. Poza tym taki układ świetnie prezentuje się na zdjęciach!

Recepta na udany ślub na Twoim rodzinnym Śląsku jest prosta, nie zapomnij, że to Dzień Miłości, Twój i Twojego ukochanego. Pamiętaj też, że atmosferę, magię i wspaniałość tej chwili tworzą dekoracje ślubne. To z tych, często niepozornych rzeczy, można wyczarować najwspanialsze i najbardziej perfekcyjne otoczenie dla Twojego Dnia Ślubu.